• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i sprzęt, które używane są w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Polecamy
Sklep Medyczny Cezal

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, to ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych producentów, do których należy m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także firmy polskie, twórcy następujących marek np. Poldent czy Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty oraz masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to tylko wycinek tego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.