• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, chcesz zmienić kształt miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną te problemy i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Gabinet ginekologa Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości życia oraz psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.